AKO SI OBJEDNAŤ

Ako si objednať zájazd:


Na verejnom webe môžu klienti vyhľadávať pomocou vyhľadávacej masky zájazdy podľa požadovaných kritérií. Vašu dovolenku si môžete rezervovať na základe :


1. vyplnenia nezáväzného objednávkového formulára alebo telefonicky.


2. overíme dostupnosť kapacít a cenu a zľavy


3. budeme Vás čo najrýchlejšie kontaktovať. Vami zvolený zájazd Vám ponúkneme za najnižšiu aktuálnu cenu, cenu overujeme hlavne z dôvodu zmeny v najväčšej dovolenkovej sezóne, vieme Vám porovnať ceny od rôznych cestovných kancelárií do rovnakého hotela a termínu.


4. Po overení presnej ceny a dostupnosti kapacít nám odsúhlasíte, či ste sa pre vybraný zájazd záväzne rozhodli a mi Vám pošleme všetky potrebné dokumenty k podpisu (všeobecné obchodné podmienky a prihlášku).

 

Musíme Vás upozorniť, že pri niektorých CK nemáme možnosť na 100% potvrdiť rezerváciu po 17,00 hodine. Preto Vás prosíme o strpenie a ďakujeme za porozumenie.

Nemecké a rakúske CK on-line

Výber pri týchto dovolenkách umožňuje priame rezervácie pre Vás bez nutnosti ďalšej e-mailovej alebo telefonickej komunikácie s nami, ako náhle zadáte objednávku, automaticky Vám príde vyplnená cestovná zmluva a ďalšie pokyny. Automaticky sa uskutočňuje overovanie dostupnosti termínu a konečnej ceny, tak ponúkame len skutočne voľné zájazdy, nie je nutné aby sme overovali, či je zájazd dostupný u operátora.


 


Prajeme Vám krásne splnené cestovateľské sny a zážitky, a spokojný návrat.

Cestovná agentúra Milo tour s.r.o.