O Nás
 

Milí cestovatelia,

ponuku zájazdov cestovnej agentúry Milo tour s.r.o. Vám prinášajú osvedčené cestovné kancelárie (Satur, ETI, Turancar, Pax travel, Pegas tour, Eso travel, Fifo, Firo tour, Intermedial, Hydrotour, a mnohé ďalšie.... ale aj exotika cez nemecké ck). V ponuke sú overené zájazdy, ktoré dobre poznáte ale aj novinky, ktoré Vás očaria.

Našu ponuku zahŕňajú - poznávanie Európy, exotika, wellness, plavby, hory a jazerá, zima - lyžovačky, pobytové zájazdy, poznávacie zájazdy od jednodňových jednoduchých zájazdov až po tie najnáročnejšie, ubytovanie, letenky, cykloturistika, plavby, jednodňové zájazdy, zájazdy pre seniorov, pútnické zájazdy, zumba, pobyty pri mori s deťmi, špecializované zájazdy. Môžete s nami opaľovať na najkrajších plážach, nasiať vzdialenú krásu exotických zemí, prípadne môžete ísť k najbližším susedom a pozrieť si krásne ľadovce a hrady alebo spoznať naše Slovensko.

Nech chcete ísť kamkoľvek cez našu cestovnú agentúru buďte si istý, že naším spoločným prianím je Vaša spokojnosť. Preto vyberáme a porovnávame z viacerých ponúk cestovných kancelárií tú najlacnejšiu ponuku za rovnakú kvalitu.

Môžete si vybrať z rôznych typov zájazdov:

Pobyty pri mori - program zájazdov ponúka výdatnú mieru slnečnej pohody a kúpania v morských vlnách, obohatené pobytom na atraktívnych miestach, obohatenou zaujímavými pamätihodnosťami alebo nenáročnými vychádzkami za prírodnými krásami.

Kde ísť na dovolenku? Dovolenka v Turecku, Dovolenka v Španielsku, Dovolenka v Bulharsku, Dovolenka v Grécku (Rodos, Kos, Kréta,), Dovolenka v Egypte, Dovolenka v Taliansku, Dovolenka v Chorvátsku, dovolenka vo Francúzsku – KorzikaAzúrové pobrežie, Dovolenka v Tunise.

Poznávacie zájazdy - táto kategória zájazdov zaujme hlavne cestovateľov, ktorý sú zvyknutý vytvárať si názor na určitú zem alebo oblasť na základe komplexnejšieho poznania iného života, atmosféry, kontrastov. Tieto cesty ponúkajú v rovnakej miere súčasnosť krásy krajiny s odkazom na jej predkov. Samozrejme je vo viacerých prípadoch počítané s ničnerobením pri mori.

Exotika -  kompletná ponuka pobytov do exotických krajín, viac ako 150 hotelov sveta, slovenský alebo česky hovoriaci delegát. Pobytové zájazdy – cesty za poznaním - cesty do vzdialených krajín vás zavedú na iné kontinenty, na miesta, kde ľudia žijú úplne inak než sme zvyknutý a krajina sa vôbec nepodobá tej, na ktorú sme zvyknutý. Záleží len na Vás či dáte prednosť exotickým tropickým plážam a horúcemu slnku, najvyšším svetovým veľhorám, drsným severským pustinám alebo návšteve najzaujímavejších starovekých kultúr. Cesty sa líšia náročnosťou, diaľkou a exotikou navštívených miest. Okrem klasických zájazdov ponúkame aj kombináciu okružných plavieb spojenú s poznávacími programami, na svoje si prídu všetci. Veríme, že naša ponuka, je taká široká, že môžeme ponúknuť zájazd každému. Svadba a svadobné cesty - ponúkame Vám najromantickejšie miesta pre tento  výnimočný deň.

Plavby – Plavby so slovenským sprievodcom. Ponuka všetkých kategórií lodí od plachetníc po luxusné 5 hviezdičkové lode. Plavba okolo sveta, Pyrenejský polostrov, Severná Európa, Spojené Arabské Emiráty, Južná Amerika, Plavby po riekach, Kanárske ostrovy, Stredomorie, Ostrovy indického oceánu, Karibik, Severná Amerika.

Wellness – široká ponuka hotelov v kúpeľoch a wellness hoteloch na Slovensku, Česku, Maďarsku, Rakúsku a Slovisnku. Predĺžené víkendy s relaxačnými procedúrami, seniorské pobyty a detské pobyty v hoteloch s aquaparkoch. Wellness, tenis, golf a iné. Skupinové zľavy, seniorské zľavy, výhody pre členov cestovných kancelárií. Ponúkame procedúry, ktoré Vám pomôžu, personál, ktorý sa o Vás postará, ponuka, ktorá Vás presvedčí, pohodlie, ktoré oceníte, pokoj, ktorý si vychutnáte.

Cyklozájazdy, hory a jazerá - široká ponuka pobytov na Slovensku, Taliansku, Česku, Maďarsku, Rakúsku. Cykloturistika pre každého a všetky typy bicyklov, vo veľkom množstve je doporučený typ bicykla ale nie je nutný a môže sa dať niekedy aj požičať v závislosti od vybranej krajiny. Aktívna dovolenka na horách a jazerách, agroturistika, golf, jazda nakoni, aquaparky.

Ponuka, ceny a zľavy:

Ponuku zájazdov si môžete vybrať z našej stále aktualizovanej ponuky. Ceny zájazdov sa aktualizujú priebežne, sú automaticky zadávané z cestovnej kancelárie, takže nič nepremeškáte. Budeme veľmi radi, keď vďaka nám ušetríte svoj čas a peniaze.

Ceny nenavršujeme, za predaj zájazdov sme ohodnotený províziami, preto cenu nenavyšujeme a cena akéhokoľvek zájazdu je pre klienta rovnaká ako v cestovnej kancelárii a klient neprichádza ani o žiadne ďalšie výhody, ktoré by mu boli poskytnuté v cestovnej kancelárii,  kúpou zájazdu u nás. Zľavy poskytujeme presne také isté ako sú vedené v cestovných kanceláriách. Po vybraní zájazdu overujeme aktuálnosť ceny a umožňujeme všetky aktuálne zľavy na ktoré má klient nárok  a aj zľavy stáleho zákazníka vybranej cestovnej kancelárie plus bonusy, ktoté vám ako klientovi prináležia.

Po zadaní Vašich kritérií Vám  urobíme výber zo všetkých ponúk, tak aby Vaša dovolenka bola čo najkvalitnejšia za najlepšiu cenu. Výhodou elektronického vyhľadávania je podobnosť ponúk za rôzne ceny, preto Vám vieme ponúknuť rovnaký zájazd od rôznych cestovných kancelárií a vieme Vám ho ponúknuť za najnižšiu cenu.

 

Prajeme Vám krásne splnené cestovateľské sny a zážitky, a spokojný návrat.

Cestovná agentúra Milo tour s.r.o.
 
 
 
 
 
Odkazy: