Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Sorea Ľubovňa - Slovensko - Spišská Magura

Sorea Ľubovňa

Slovensko » Spišská Magura

Stará Ľubovňa, Hotel starstarSorea Ľubovňa

Počet termínov:

84 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Úvod

Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy. Vynikajúce turistické trasy a veľmi dobré podmienky na cykloturistiku.

Poloha

Hotel Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa.

Vybavenie

Reštaurácie, kaviareň, denný a nočný bar, spoločenské a klubové miestnosti, kongresová sála, biliard, krytý bazén (18 x 8 m), fitnes centrum, beachcomber, ručná masáž, hydromasáž, rašelinové zábaly, sauna, telocvičňa, stolný tenis, ruské kolky, petang, tenisový a volejbalový kurt, požičovňa športovej výstroje, Disney detský kútik, ihrisko s preliezačkami. Wi-Fi v spoločenských priestoroch. Parkovanie pred hotelom na nestráženom parkovisku bez poplatku.

Vybavenie izieb

Izby typu economy (staršie izby) alebo štandard (za príplatok). Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, sprcha, WC, rádio, TV. Rodinnú izbu 2/2 tvoria dve prepojené izby, každá s možnosťou prístelky (za doplatok). Apartmány za doplatok tvorí 1/2 spálňa, 2 prístelky v obývacej izbe. Možnosť priviesť zviera za poplatok 7 €/ noc.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov,  obedy a večere výber z menu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna, fitnes, vstup na viacúčelové ihrisko, stolný tenis, Aqua fitnes, fytoterapia. Počas letných prázdnin tanečné večierky, Disney detský kútik, fakultatívne výlety do okolia (za poplatok). Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platba na mieste). Jednorazový doplatok za samostatné ubytovanie v 1/2 izbe. Detská postieľka za poplatok 10 €/pobyt.

Ubytovanie

Relax a oddych - Ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna, fitnes, vstup na viacúčelové ihrisko, stolný tenis, Aqua fitens, fytoterapia. Počas letných prázdnin tanečné večierky, Disney detský kútik, fakultatívne výlety do okolia (za poplatok). Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...